Jump to content

KOSMETICKÁ péče

ANTI-AGING KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ VISAGE 360°

Komlexní metoda na omlazení obličeje. Kolagen je základním proteinem extra-buněčného vlákna, vyplňuje, vypíná a redukuje vrásky. Dosáhnete zmenšení a vypnutí vrásek i obnovení plnosti obličeje. 
Při ošetření se používají veškeré produkty, které obsahují kolagen ( maska, sérum, krém)

NEW-AGE RETINOLOVÝM KOMPLEXEM VISAGE 360°

Retinol svými regeneračními složkami podporuje buněčnou obnovu, je vhodný k aplikaci liftingových masáží pro střední generaci, která má sklony k suché kůži. Působí proti vráskám a všem projevům stárnutí pleti.

MINERÁLNÍ KÚRA S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

Ojedinělá kúra pro posílení pleti s liftingovým účinkem. Pokožka je doplněna minerály obsaženými ve všech přípravcích používaných běhěm procedury.

SAINKHO - VYŽIVUJÍCÍ REGENERAČNÍ KÚRA Z ORIENTU

Biovitální, posilující procedura pomocí orientálních výtažků, znamenitá na zvýraznění oblasti očí a úst s vyhlazujícím účinkem prostřednictvím výtažků ze sóji, reiši, lotosového květu a ústřicového prášku.

REVITALIZAČNÍ A HYDRATAČNÍ S KOLAGENEM

Zlepšuje buněčný metabolismus, hydratuje, vypíná a omlazuje pokožku.

ZPEVŇUJÍCÍ A VYŽIVUJÍCÍ S OBILNÝMI KLÍČKY

Ošetření vhodné pro všechny typy pleti, dodávající vitalitu, pružnost a lesk.

GLIKOLIKA - chemický peeling

Revitalizace pleti KYSELINOU GLYKOLOVOU. Díky novým spojením kyseliny glykolové s aktivními látkami - mořským kolagenem, ženšenem, bymbuckým máslem, heřmánkem je stabilizováno pH a oštření je jemné a pro kůži nenásilné. Dochází k odtranění šupinek z povrchu kůže, odstranění skrvn, stimulaci výměny buněk, zvýšení syntézy kolagenu a elastinu, ke zlepšení hydratace, zmírnění tvorby akné.

SUD ANTIOXIDAČNÍ OVOCNÁ VITAMÍNOVÁ KÚRA

Antistresová kúra vhodná pro všechny věkové kategorie. Očištění mandlovým a pomerančovým mlékem je završeno peelingovým gelem z pistácií, následuje ošetření vitamínem C nebo E, pomerančová maska a záverečná masáž s bergamotem.